Організація роботи в органах прокуратуриОрганізація роботи в органах прокуратури

0 Comment

Організація роботи в органах прокуратури Російської Федерації є сукупність взаємопов'язаних між собою дій, націлених на оптимізацію функціонування прокурорської системи щодо реалізації цілей та завдань прокуратури.

Серед них: підбір та подальше розміщення кадрів, застосування заходів стягнення та заохочення, розподіл конкретних доручень між співробітниками; планування роботи прокуратури; контроль, і навіть керівництво; безпосередня участь прокурора у розгляді цивільних та кримінальних справ; отримання даних щодо … Збережена копія

Капінус наголошується, що основні засади організації та діяльності сучасної прокуратури закріплені у ст. 129 Конституції РФ та ст. 4 Закону про прокуратуру. До них відносяться: законність, єдність та централізація органів прокуратури, незалежність, гласність [14, с.

Прокурори беруть участь у розгляді справ судами загальної юрисдикції, арбітражними судами, опротестовують рішення, що суперечать закону, вироки, ухвали та постанови судів. Також прокуратура бере участь у правотворчій діяльності.