Трудовий кодекс під час звільненняТрудовий кодекс під час звільнення

0 Comment

Відповідно до ст. 38 КзпПр працівник має право будь-якої миті часу припинити трудові відносини з роботодавцем і за власним бажанням звільниться, тобто розірвати трудовий договір. Роботодавець, своєю чергою, зобов'язаний звільнити працівника у встановленому трудовим законодавством порядку.

У разі звільнення за власним бажанням роботодавець виплачує працівникові в день звільнення заробітну плату за останній день роботи включно та компенсацію за всі невикористані відпустки. Виплати вихідної допомоги при звільненні за власним бажанням трудовим законодавством не передбачено.

У час воєнний положення працівник має право розірвати трудовий договір за власною ініціативою у строк, зазначений у його заяві, якщо в районах, де знаходиться підприємство, установа, організація, ведуться бойові дії та існує загроза його життю та здоров'ю. Збережена копія

У день припинення трудового договору роботодавець зобов'язаний видати працівникові трудову книжку або надати відомості про трудову діяльність (ст. 66 ТК РФ) та зробити з ним розрахунок відповідно до статті 140 ТК РФ.