Затримання обвинуваченогоЗатримання обвинуваченого

0 Comment

Затримання обвинуваченого — це невідкладна міра процесуального примусу, зміст якої полягає у короткочасному утриманні під вартою обвинуваченого з метою негайного доставлення його до суду для розгляду клопотання органів кримінального переслідування про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту

взяття під варту

Заключення під варту як запобіжний захід – У російському кримінально-процесуальному законодавстві – міра процесуального припинення у кримінальній справі стосовно підозрюваного чи обвинуваченого, яка полягає у його тимчасовій ізоляції до розгляду матеріалів кримінальної справи в суді та винесення вироку.

https://ua.wikipedia.org › Заключение_под_стражу_(Росія)

Ув'язнення (Росія) – Вікіпедія

За наявності інших даних, що дають підставу підозрювати особу у скоєнні злочину, вона може бути затримана, якщо ця особа намагалася втекти, або не має постійного місця проживання, або не встановлена ​​її особа, або якщо слідчим за згодою керівника слідчого органу або дізнавачем за згодою. ..

Арешт полягає у утриманні засудженого в умовах суворої ізоляції від суспільства та встановлюється на строк від одного до шести місяців. У разі заміни обов'язкових робіт або виправних робіт арештом він може бути призначений на строк не менше одного місяця.

Наступного дня після затримання слідчий або дізнавач можуть вийти до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Під час засідання суддя приймає рішення чи задовольнити клопотання слідчого, дізнавачі чи відмовити.