Правила складання акта про затоку квартириПравила складання акта про затоку квартири

0 Comment

У акті мають бути зазначені такі обставини: місце, де сталося затоплення (адреса); подія, що трапилася; наслідки події (перелік всього майна, що постраждав внаслідок затоплення, із зазначенням видів та розмірів ушкоджень); причини затоплення.

Що робити, якщо вас затопили? ("Електронний журнал "Абетка права", 2023) Акт про заподіяння шкоди життю, здоров'ю та майну споживача має бути складений не пізніше 12 години з моменту звернення споживача до аварійно-диспетчерської служби.

У акт про затоку повинні бути зазначені: дата складання акта про затоку квартири, час і дата події (затоплення), що відбулися, особи присутні при огляді, точна адреса приміщення, опис пошкоджень, причини затоплення, ймовірний винуватець затоки, дата складання акта, підписи, що беруть участь в огляді осіб.

Акт про затоплення квартири складають представники комунальної служби. Це або представники вашої Управляючої компанії, або представники ТСЖ (товариство власників житла) або представники ЖБК (житлово-будівельного кооперативу). Цей акт потрібен на підтвердження самого факту затоки.