У якій формі має бути укладено договір зберіганняУ якій формі має бути укладено договір зберігання

0 Comment

Договір зберігання письмової формі у випадках, встановлених статтею 208 цього Кодексу. Договір зберігання, за яким зберігач зобов'язується прийняти річ на зберігання у майбутньому, має бути укладений у письмовій формі, незалежно від вартості речі, яка буде передана на зберігання.

Договір зберігання має бути укладений у письмовій формі у випадках, зазначених у статті 161 цього Кодексу. При цьому для договору зберігання між громадянами (підпункт 2 пункту 1 статті 161) дотримання письмової форми необхідне, якщо вартість речі, що передається на зберігання, перевищує десять тисяч рублів.

Договір зберігання, крім випадків, передбачених пунктом 2 статті 886 ДК РФ, є реальною угодою, тобто набуває чинності з моменту передачі речі зберігачеві.

Договір зберігання є публічним договором. Істотними умовами договору зберігання є найменування зданої на зберігання речі, сума її оцінки, виробленої відповідно до статті 5 цього Закону, термін її зберігання, розмір винагороди за зберігання та порядок його сплати.